השאירו פרטים

השאירו פרטים »

כל המיתוסים על הסרת שיער בלייזר – והאמת

זה לוקח המון זמן, לא מתאים לעור שזוף, לא מתאים לשערות בהירות ובכלל – ממש כואב. אם זה מה שחשבתם עד היום על טיפולי הסרת שיער בלייזר – הגיע הזמן שתתעדכנו

הסרת שיער בלייזר היא פרוצדורה המוכרת כבר שנים ארוכות, ורבים עושים בה שימוש כדי ליהנות מעור חלק לאורך זמן, בלי צורך למרוט שיער מדי יום או בכל כמה שבועות. אך לא מעט עדיין נמנעים מהסרות שיער בלייזר בגלל חשש מהכאב, או מתוך הנחה שהטיפול לא מתאים להם.
עם זאת, מחקר זריז מגלה שכל המגבלות שחשבנו שכרוכות בטיפול שייכות לעבר, וכי הטכנולוגיה החדשה בתחום מביאה את בשורת הסרת השיער לכולם – ולאורך זמן.
ריכזנו עבורכם את המיתוסים שהיו ידועים עד כה על מכשירי הלייזר מהדור הישן, וגם את האמת:

מיתוס #1 – הטיפולים ארוכים מאוד

רוב מכשירי הלייזר הקיימים בשוק דורשים סדרת טיפולים שיכולה להימשך שנים. המגבלות הרבות של מכשירי הלייזר הוותיקים, בשילוב מזג האוויר הישראלי, פשוט לא מאפשרות טיפולים באזורים נרחבים בחודשי הקיץ ומחייבות הפסקה של חודשיים בין טיפול לטיפול. כך קורה שברוב המקרים ניתן לעשות טיפולי לייזר רק בין נובמבר לפברואר, במקרה הטוב – כלומר, שניים או שלושה טיפולים בלבד באזורים החשופים לשמש בשנה שלמה.
המכשירים החדשים פותרים את הבעיה המתסכלת הזו. מכשיר הסופרנו טיטניום, למשל, הוא בעל אפליקטור ייחודי חדש ויעיל, בעל קוטר גדול במיוחד של 4 ס"מ, וכן שני מחברים, המאפשרים חיבור בו זמנית למערכת הבקרה בכל עת. כך מושגת יעילות מרבית – המאפשרת לקצר משמעותית את מספר הטיפולים הדרוש.

מיתוס #2 – הטיפולים כואבים מאוד

מכשירי הלייזר הישנים מחממים מאוד את האזור ממנו מוסר השיער, והחום הממוקד גורם לתחושת כאב. למרות החידושים של השנים האחרונות, כל טיפולי הלייזר הקיימים היום אכן מכאיבים, ורבים מתארים את התחושה כגפרור השורף שערה אחר שערה באזור המטופל – לא נעים כלל. בנוסף, מטופלים רבים מדווחים כי סבלו מכוויות לאחר הטיפולים בגלל שימוש בחום גבוה מדי, או במקרה שהאזור נחשף לשמש לאחר הטיפול.
כיום יש טכנולוגיה מתקדמת הרבה יותר, המקררת באופן מתמיד את שטח העור, ומאפשרת בקרת טמפרטורה לאורך כל זמן הטיפול. העובדה הזו הופכת את המכשיר לנטול כאבים לחלוטין, וזו גם אחת הסיבות שהוא מאושר לשימוש בילדים – שכמובן לא יכולים לספוג את הכאבים הכרוכים בשימוש במכשירי הלייזר האחרים.

מיתוס #3 – לא מתאים לעור שזוף וכהה

הטכנולוגיה של הסרת שיער באמצעות לייזר מבוססת על העיקרון הפשוט של זיהוי כהות (השיער) על שטח בהיר (העור) – את האזורים הכהים, שבאים לידי ביטוי בשיערות, הלייזר מזהה ושורף. זו הסיבה שעור כהה לא מגיב היטב לטיפולי הלייזר הישנים, שכן אין פערי צבע בין העור לשיער.
החדשות הטובות הן, שהטכנולוגיה האחרונה בתחום מאפשרת לנפץ גם את המיתוס הזה. במטרה לאפשר טיפול בגווני עור שונים, מכשירי הלייזר החדישים כוללים שלושה אורכי גל בלייזר, שכל אחד מהם מתמקד בעומק שונה של הרקמות ומבנים אנטומיים שונים בתוך זקיק השיער. ככל שאורך הגל גדול יותר, הוא יכול לחדור לעומק זקיק השיער בעוצמה גבוהה יותר, מה שהופך אותו לפתרון מושלם עבור סוגי עור כהים יותר.

מיתוס #4 – לא מתאים לבעלי שיער בהיר

לא מעט בעלי שיער בהיר בטוחים שאינם מתאימים להסרת שיער בלייזר, ורבים מהם סובלים משיעור יתר אך לא יודעים כיצד לטפל בבעיה לטווח הארוך, וללא כאבים. אורכי הגל השונים במכשירים החדשים משפרים את ספיגת האנרגיה של המלנין, ומביאים בשורה של ממש עבור מגוון רחב של צבעי וסוגי שיער, במיוחד עבור שיער בהיר ודק.

מיתוס #5 – הסרת שיער בלייזר לא מתאימה לילדים

כל הורה פוחד מהיום שבו, חלילה, יחזור הילד שלו הביתה ויספר כי לעגו לו בבית הספר או בחברת הילדים. ילדים רבים, ובעיקר ילדות, סובלים מהקנטות בגלל שיעור יתר, ונאלצים להתמודד עם חוויות חברתיות לא נעימות ועם פתרונות זמניים בלבד למצוקתם. מכוני הסרת השיער ברחבי הארץ לא אפשרו עד כה לילדים מתחת לגיל 18 להתחיל בטיפולים, למרבה התסכול שלהם ושל ההורים.
החידוש הטכנולוגי בתחום הפך את מכשירי הלייזר לבטוחים במיוחד, עד כדי כך שמכשיר הסופרנו, למשל, אושר לשימוש גם בילדים והביא איתו מזור לאלפים שחיכו לפתרון יעיל ונטול כאבים. הודות למגוון אורכי הגל שהוא מאפשר, ולטכנולוגיית הקירור המונעת כוויות וכאבים, המכשיר יעיל ובטיחותי לשימוש גם בקרב ילדים ובני נוער – וזו בשורה של ממש עבורם.

לנפץ את כל המגבלות

מתברר, אם כן, שגם בתחום הסרת השיער, כמו בתחומים רבים אחרים, הטכנולוגיה החדשה פורצת גבולות – ומאפשרת לנו לעשות את מה שבעבר נחשב לבלתי אפשרי, או קשה מאוד.
המכשיר החדש – סופרנו טיטניום, שמשווק בישראל על ידי מדיקל נובה, הוא אחד ממכשירי הלייזר הנהנים מטכנולוגיה מתקדמת ויכול לנפץ את כל המגבלות הידועות של המכשירים הישנים. המכשיר מציע טיפולים מהירים, נטולי כאב, קצרים בהרבה מאלה שהורגלנו אליהם ואפילו מתאים לשימוש בילדים. היתרונות הללו הפכו את המכשיר לאחד המדוברים ביותר בשוק כיום – הן בקרב הלקוחות, והן בקרב אנשי המקצוע המבצעים את הטיפולים.

השאירו
פרטים
»

השאירו פרטים »

*בכפוף לתנאי השימוש והתקנון

לקבלת שיחה מנציג מלאו פרטיכם או חייגו – 2273*

דילוג לתוכן