השאירו פרטים

השאירו פרטים »

עיצוב שפתיים

מילוי שפתיים הינו טיפול אסתטי ומתאים לכל מי שמעוניין במראה שפתיים מלאות ושובבות, וניתן לבצעו בכל גיל וכמעט ללא כל מגבלות בריאותיות. כמו כן, הטיפול מתאים לבעלי שפתיים דקות מלידה,שפתיים מכווצות עם קמטים ועור שפתיים עייף בגין פגעי גיל ועישון, אשר מעוניינים להוסיף בהן נפח למראה שפתיים מלאות וצעירות יותר. 

9 10
7 8
5 6
3 4
2 1
25 26
27 28
30 29
32 31
33 34
35 36
37 38
39 40
41 42
43 44

מילוי שפתיים הינו טיפול אסתטי ומתאים לכל מי שמעוניין במראה שפתיים מלאות ושובבות, וניתן לבצעו לבוגרים בכל גיל וכמעט ללא כל מגבלות בריאותיות. כמו כן, הטיפול מתאים לבעלי שפתיים דקות מלידה,שפתיים מכווצות עם קמטים ועור שפתיים עייף בגין פגעי גיל ועישון, אשר מעוניינים להוסיף בהן נפח למראה שפתיים מלאות וצעירות יותר. לתשומת לבך – רצוי לא לבצע את הטיפול במידה וקיים חשש לזיהום או פצע בשפתיים ומומלץ להמתין עד להחלמה מלאה. בנוסף, מומלץ להיוועץ עם רופא, טרם הטיפול, במידה וקיימת נטייה לזיהום הרפס.

חשוב לתאם ציפיות עם הרופא המטפל בכדי לקבוע את הכמויות הנדרשות למילוי השפתיים והשגת הנפח הרצוי. הרופא ישאף לתוצאה הטובה ביותר בהתאם למבנה השפתיים והפנים בכדי להעניק מראה טבעי והרמוני. שימוש במידות מוגזמות, של החומר המוזרק, עלול לייצור מראה של שפתיים מלאות, יתר על המידה, ללא הרמוניה עם מראה הפנים. ככלל, תמיד ניתן לבצע הזרקות נוספות במידה ונפח השפתיים שהתקבלו, אינו לשביעות רצון המטופל/ת.

הליך מילוי ועיבוי קמטים בזריקות חומצה היאלורונית, הינו קצר יחסית ונמשך, לכל היותר, עד חצי שעה. ההזרקה מתבצעת בעזרת אילחוש מקומי ובמהלכה מזריק הרופא ג'ל אל החלק הפנימי של עור השפתיים, באמצעות מחט עדינה ודקיקה. בשל יתרונותיה וייחודה של חומר המילוי, ניתן לשחק עם הכמויות המוזרקות לפי מבנה השפתיים ורצונו של המטופל.

רופא, בעל רישיון לעסוק ברפואה, הזרקת החומצה מחייבת מקצועיות ודיוק רב ובכך, ניתן למנוע סיבוכים ותופעות לוואי לא רצויות.  לרשימת הרופאים – לחץ/י כאן 

תוצאות

זמן ההחלמה הינו קצר ביותר וניתן לחזור לפעילות יומיומית מיד לאחר הטיפול. בשעות הראשונות, תיתכן רגישות בשל נפיחות באזור השפתיים ועלולה להיווצר אי־נוחות קלה באכילה (חשוב להימנע מעישון ומשתיית משקאות חמים מיד לאחר הטיפול). לאחר מכן, ניתן להבחין בעיבוי משמעותי ושפתיים מלאות וחצופות כמו שתמיד רצית. מומלץ לעסות את האזור המוזרק לכמה דקות, מספר פעמים ביום, במשך 2 עד 4 ימים לאחר הטיפול, על מנת לגרום לפיזור אידיאלי של החומצה מתחת לעור השפתיים, וכן לשם קבלת מראה טבעי. יכולת ספיגת חומר המילוי משתנה מאדם לאחר ולכן לא ניתן לקבוע בוודאות את הכמות הנחוצה. בטיפול הראשון, הרופא המטפל מזריק חומר מילוי התחלתי לשפתיים, שאמור להספיק בכדי להשיג את התוצאה הרצויה. לעיתים, החומר לא  מוזרק במלואו, ובביקורת הראשונה, הרופא משלים את הטיפול ומזריק את החומר שנותר. חשוב לדעת, כי חומצה היאלורונית הינה חומר מילוי זמני ויש לחזור על הטיפול בהתאם לצורך.

תופעות לוואי

תופעות הלוואי השכיחות ביותר הינן נפיחות למשך 24 עד 48 שעות, אדמומיות באזור ההזרקה וסימנים כחולים. במקרים נדירים יכולה להופיע אלרגיה ורגישות לחומר אשר ניתנה לטיפול בעזרת אנטי היסטמינים, או במקרים קשים ע"י סטרואידים. הופעת גושים מתחת לעור הינה נדירה ועשויה להימנע כאשר מבצעים את הטיפול על ידי רופא מקצועי ומיומן. במקרים בהם מופיעים גושים תת עוריים, ניתן לטפל בהם בחומר שמפרק את החומצה ההיאלורונית הנקרא 'היאלורונידאזה'. פירוק החומצה יגרום לפירוק הגושים אולם, סיכוי גדול שגם תוצאות הטיפול לא יראו בשל התפרקות החומצה.

השאירו
פרטים
»

השאירו פרטים »

*בכפוף לתנאי השימוש והתקנון

לקבלת שיחה מנציג מלאו פרטיכם או חייגו – 2273*

דילוג לתוכן